Pedagog z wykształcenia i zamiłowania. Socjoterapeuta. Absolwent I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Od ponad dziesięciu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z deficytami takimi jak: zaburzenia i trudności w relacjach, traumy wczesnodziecięce, zaburzenia koncentracji i uwagi. Swoje doświadczenie zdobywał w wielu instytucjach, których działalność ukierunkowana jest na pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej m.in.: poradni leczenia uzależnień, placówce opiekuńczo-wychowawczej, sądzie.
Obecnie pracuje w oparciu o założenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (TSR), wykorzystując pełen wachlarz zdobytych przez lata umiejętności i bogatego doświadczenia zawodowego. Praktyk metody pracy z dziećmi i młodzieżą Kids’ Skills – Dam radę. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje zawodowe.
Na co dzień jest ojcem dwóch żywiołowych i niesfornych chłopców, pisarzem-amatorem oraz miłośnikiem kulinarnych eksperymentów, zafascynowanym lataniem na paralotni.

Telefon: 660-955-956

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *