1. Terapia indywidualna – jest metodą pracy opartą na bezpośredniej relacji klienta z terapeutą. Wspólnie wypracowują oni zmiany, pozwalające klientowi na poprawienie jego sytuacji osobistej i osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Jak dokładnie wygląda spotkanie z terapeutą mogą Państwo dowiedzieć się tutaj. W naszej Pracowni prowadzimy spotkania terapeutyczne w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach.

  • Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach (TSR; ang. solution focused brief therapy- SFBT) – jest to nowoczesny model terapeutyczny skoncentrowany na osiągnięciu określonego przez klienta celu. Jednym głównych założeń TSR jest „brief” czyli zwięzłość. Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach jest modelem terapii krótkoterminowej, o której zakończeniu decyduje klient, korzystając ze wsparcia terapeuty.
   W trakcie sesji terapeuta i klient skupiają się na mocnych stronach i zasobach, z których klient może korzystać, aby osiągnąć pożądane cele. Przedmiotem zainteresowania TSR jest więc teraźniejszość i przyszłość, a nie przeszłość. Terapeuta odnosi się do przeszłości klienta wtedy, gdy może wykorzystać jego doświadczenia i osiągnięcia. Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach wydobywa i buduje mocne strony klienta (zasoby) i uczy go z nich korzystać w sposób świadomy.

TSR jest dla Ciebie jeżeli chcesz pracować:

 • na zasobach i mocnych stronach, a nie deficytach i zaburzeniach;
 • na celach i zmianie, którą chcesz osiągnąć, a nie na problemach;
 • na dotychczasowych osiągnięciach, a nie na porażkach;
 • na wyjątkach od sytuacji problemowych, a nie częstotliwości występowania problemów i ich rozmiarach.

2. Terapia par i małżeństw – spotkania w których uczestniczą dwie osoby będące w ze sobą w związku oraz terapeuta. Ten typ terapii adresowany jest do wszystkich osób, którzy czują, że relacja z partnerem nie spełnia ich oczekiwań i potrzeb, oczekują od związku czegoś więcej, nie mogą się porozumieć z partnerem, chcą przejść przez kryzys oraz polepszyć jakość wspólnego życia.

3. Pomoc psychologiczna – obejmuje szeroki wachlarz działań, jakie może podjąć psycholog w celu udzielenia Klientowi pomocy w rozwiązywaniu kryzysów życiowych, wsparciu w sytuacjach trudnych czy wspomagania w rozwoju osobistym.
Spotkanie z jednym z naszych psychologów pozwala na określenie potrzeb, celów oraz formy pomocy. Może obejmować zarówno zidentyfikowanie trudności, z którymi boryka się Klient jak i sposobów na ich rozwiązanie.

4. Grupa wsparcia – jest formą pomocy psychologicznej. Adresowana jest do osób, które łączą podobne problemy i trudności. Prowadzone przez jedną lub dwie profesjonalnie przygotowane osoby. Udział w spotkaniach polega na dzieleniu się własnymi doświadczeniami z innymi jej członkami, słuchaniu, nawiązywaniu kontaktu, dzieleniu się pożytecznymi informacjami, udzielaniu sobie wzajemnie wsparcia emocjonalnego. Aktywne uczestnictwo w grupie wsparcia pomaga w pracy nad sobą, w osobistym rozwoju, a także w radzeniu sobie z codziennymi trudnościami.

5. Szkolenia i warsztaty.
W grupie siła! Nie od dziś wiadomo, że szkolenia, warsztaty i spotkania grupowe są nie tylko okazją do nabycia nowych umiejętności, czy poszerzenia swojej wiedzy, ale stanowią również idealną okazję do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.
Pracownia Rozwoju Osobistego jest zarówno miejscem indywidualnych spotkań ze specjalistą, jak i spotkań grupowych. W najbliższej przyszłości przedstawimy Państwu ofertę przeznaczoną dla grup: w formie szkoleń, warsztatów lub spotkań grup tematycznych. Obecnie pracujemy nad przygotowaniem atrakcyjnych programów, a gdy tylko będą gotowe, oferta pojawi się na naszym profilu FB oraz na stronie internetowej.

6. Kobiece sesje – holistyczne metody terapeutyczne

 • Sesje indywidualne dla kobiet z użyciem instrumentów terapeutycznych.

Instrumenty silnie oddziałują na nasze ciało i psychikę, tworząc przepływ dla uczuć i emocji. Podczas sesji, wprowadzę Cię w głęboki stan relaksacji, abyś mogła uspokoić, wyciszyć i zharmonizować swój umysł i ciało. Wspólnie będziemy pracować nad tym, co dla Ciebie w danej chwili jest najistotniejsze. Sesję terapeutyczną wspomagać będziemy pracą z Twoją intuicją poprzez: rozmowę o snach, pracę z kartami intuicji, oddech, a także kreatywne wyrażanie swojej kobiecości.

 • Spotkania w Kobiecym Kręgu przy dźwiękach bębna szamańskiego (zajęcia w grupie)

Cykliczne spotkania dla Kobiet organizowane raz na dwa tygodnie.
W Kobiecym Kręgu wyruszysz w duchową podróż aby nawiązać i pogłębić wieź z wewnętrzną mocą. Oddasz się relaksacji, medytacji, ćwiczeniom i tańcu. Wymienisz doświadczenia z innymi uczestniczkami. Na każdym spotkaniu poruszony zostanie inny aspekt kobiecości.

 • Terapeutyczna sesje fotograficzne w technice klasycznej lub mariażu.

Podobno uważny fotograf potrafi uchwycić na zdjęciu nie tylko ciało, ale również emocje. Jeśli chcesz się o tym przekonać, doświadczyć czegoś nowego i niezwykłego, zapoznaj się z ofertą sesji mariażowej.

Mariaż to poszukiwanie kobiecej duszy. Połączenie doświadczeń z sesji terapeutycznej, medytacji z fotografią i malarstwem. To wyjątkowa podróż duchowa, dedykowana kobietom, które pragną zanurzyć się w swojej kobiecości i odkryć lub wzmocnić swój wewnętrzny potencjał. Jako efekt końcowy tej podróży po krainie kobiecości otrzymasz obraz swojej duszy, wydrukowany na najwyższej jakości papierze fotograficznym i pięknie oprawiony w ramę.

W ofercie znajduje się również klasyczna sesja fotograficzna, dedykowana tym kobietom, które pragną rozkochać się w sobie, swoim ciele i swojej kobiecej naturze. Sesja zostanie poprzedzona spotkaniem terapeutycznym, podczas którego ustalimy jaki wizerunek swojej kobiecości posiadasz teraz, a jaki pragniesz mieć. Podczas sesji obudzisz w sobie kobietę, którą pragniesz zobaczyć.

Pełna oferta znajduje się na stronie: https://www.anetabitel.com/