Psycholog, absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Jest kobietą, która kocha tworzyć dla Kobiet. Od lat fascynuje ją temat kobiecości, który zgłębia na polu naukowym, twórczym jak i duchowym. W pracy stosuje holistyczne podejście – pracuje na wielu poziomach, aby jak najtrafniej zdiagnozować potrzeby danej Kobiety i indywidualnie dobrać metodę, która będzie dla Niej najskuteczniejsza i najodpowiedniejsza w danym momencie.

Specjalizuje się w terapeutycznych sesjach fotograficznych oraz mariażowych, czyli tworzeniu portretów kobiecych dusz, które stają się drogą do wewnętrznej transformacji, do odkrywania w sobie potencjału i podążania za swoją kobieca mocą. Pracuje głównie w sferze duchowej, poprzez medytację.

Prywatnie jest Kobietą, której prawdziwą radość sprawiają podróże. Lubi poznawać nowych ludzi i ich historie, które są niezastąpionym źródłem do twórczej pracy. Kocha dobrą kawę, gorącą pizzę, stare yorki (szczególnie jednego:) i czas spędzany na leniuchowaniu z bliskimi osobami.

Telefon:609-735-323

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *